Anchem

Aparatura analityczna

Thermo Scientific

 • Argus VI™

  To kompaktowy spektrometr z sektorem magnetycznym, który pozwala na jednoczesny pomiar wszystkich pięciu izotopów argonu. Sprawdzona technologia sprawia, że wykonywane na nim analizy bardzo małych ilości argonu i innych gazów szlachetnych charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją.

  Czytaj więcej...

 • Delta V Advantage, Plus / MAT 253

  Spektrometry IRMS do pomiaru stosunków izotopowych trwałych izotopów w fazie gazowej (H, C, O, N, S ).

  Pełna gama urządzeń wejściowych. Możliwość pomiaru H/D w obecności helu. Interfejsy do współpracy z chromatografem gazowym i cieczowym oraz analizatorem elementarnym otwierają całkowicie nowe aplikacje tej techniki analitycznej w biochemii, badaniu pochodzenia produktów czy antydopingu.

  Czytaj więcej...

 • Demo Gallery Plus na targach EuroLab 2015

  Pragniemy zaprosić Państwa na nasze stanowisko B13 na Targach Eurolab, gdzie zaprezentujemy Autoanalizator dyskretny Gallery Plus.

  Gallery Plus to w pełni zautomatyzowany analizator przeznaczony do badań środowiskowych (woda/ścieki), a także przy produkcji soków, wina, piwa. Szczegóły na naszej podstronie.

  Czytaj więcej...

 • Detektory

  W ofercie firmy Thermo Scientific znajduje się szeroka paleta detektorów. Proponowane przez nas systemy UltiMate® 3000 stanowią fronty do spektrometrów mas w układach LC-MS, mimo to mają Państwo możliwość rozbudowania ich o dodatkowe detektory, których propozycje umieszczono poniżej.

  Czytaj więcej...

 • DFS

  DFS to nowoczesnej konstrukcji magnetyczny spektrometr GC/MS o wysokiej rozdzielczości z podwójnym ogniskowaniem jonów. Może być konfigurowany z jednym lub dwoma chromatografami gazowymi Trace 1310/1300 jednocześnie podłączonymi do spektrometru, co umożliwia niemal jednoczesne potwierdzanie wyników na kolumnie o innej polarności.

  Czytaj więcej...

 • Easy nLC 1200

  Chromatograf cieczowy dedykowany do proteomiki (przepływy 20 do 2000 nl/min.). Charakteryzuje się wyższym niż jego poprzednicy zakresem ciśnień roboczych – do 1200 bar oraz bezpulsacyjną pompą strzykawkową. Posiada wbudowany ekran dotykowy pozwalający na konfigurację systemu, ustawianie metod analitycznych oraz konserwację chromatografu.

  Czytaj więcej...

 • Element 2

  Magnetyczny spektrometr ICP/MS o wysokiej rozdzielczości. Zwiększenie rozdzielczości pozwala na eliminację zakłóceń związanych z agregatami atomowymi Argonu bądź matrycy.

  System przeznaczony do analiz śladowych w ultra czystych materiałach, geologii i ochronie środowiska.

  Czytaj więcej...

 • Exactive Plus, Exactive Plus HCD, Exactive Plus EMR

  Najprostszy układ zawierający analizator fourierowski typu Orbitrap, nie wymagający kriocieczy.

  Najnowszej generacji detektor masowy dla HPLC oraz UHPLC. „Orbitrap na wprost”.

  Czytaj więcej...

 • Helix MC Plus™

  Wielokolektorowy spektrometr mas do gazów szlachetnych.Jednocześnie mierzy izotopy neonu, argonu, kryptonu i ksenonu. Wysokorozdzielczy sektor magnetyczny sprawia, że jest to najbardziej zaawansowany system wśród SVMS do pomiarów izotopowych bardzo małych prób gazów szlachetnych.

  Czytaj więcej...

 • Helix SFT™

  Ten kompaktowy spektrometr masowy SVMS z sektorem magnetycznym jest zdolny do pomiarów izotopowych gazów szlachetnych o niezwykle wysokiej precyzji. Jest idealny do jednoczesnego prowadzenia analiz izotopów helu-3 i helu-4.

  Czytaj więcej...

 • Ion Mobility - FAIMS Pro

  Interfejs FAIMS Pro oferuje separację opartą na kombinacji czynników, takich jak wartość ładunku, kształt, konformacja i wielkość jonów w fazie gazowej. Poprawia także zakres dynamiczny i „peak capacity”, które są szczególnie istotne w niektórych zastosowaniach proteomicznych.

  The FAIMS Pro interface reduces chemical noise and matrix interferences...

  Czytaj więcej...

 • ISQ 7000

  Spektrometr masowy z pojedynczym kwadrupolem ISQ firmy Thermo Scientific ze źródłem jonów Extracta Brite oferuje wysoką wydajność i jakość. Spektrometr masowy dostarczany jest wraz z chromatografem gazowym Trace 1300 lub Trace 1310 firmy Thermo Scientific w obu przypadkach oferując niespotykaną elastyczność w doborze modułowych dozowników i detektorów.

  Czytaj więcej...

 • Kolektory frakcji

  Firma Thermo Scientific oferuje łatwe w obsłudze kolektory frakcji, które znajdują zastosowanie w: wielowymiarowych, analitycznych półpreparatywnych rozdziałach LC, MALDI/MS.

  Niezwykła elastyczność urządzeń została zapewniona dzięki oprogramowaniu Chromeleon®.

  Czytaj więcej...

 • Moduły kolumnowe

  Oferowane termostatowane moduły kolumnowe zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury (w zakresie od 5⁰C do 110⁰C) w zmiennych warunkach otoczenia. Oprócz standardowych modułów kolumnowych pracujących w technologii x2 Dual proponujemy Państwu moduł, pozwalający na zastosowanie aż do 12 kolumn, co stanowi doskonałe rozwiązanie tam gdzie pieniądze i czas się bardzo liczą.

  Czytaj więcej...

 • MSQ Plus

  Analizator mas to pojedynczy kwadrupol.

  Łatwo wymienne, samoczyszczące się ortogonalne głowice jonizacji w ciśnieniu atmosferycznym ESI i APCI.

  Niewielkich rozmiarów niezawodny system do analiz rutynowych.

  Czytaj więcej...

 • Nastrzykiwacze i Autosamplery

  Autosamplery z serii UltiMate® 3000 to innowacyjność, a ich staranne zaprojektowanie zapewnia niezawodne, precyzyjne oraz dokładne nastrzyki w szerokim zakresie objętości: od nanolitrów aż do mililitrów. Ponadto istnieje możliwość wyboru autosamplera, będącego jednocześnie kolektorem frakcji.

  Czytaj więcej...

 • Nowe spektrometry - Orbitrap Exploris 480 i Orbitrap Eclipse

  Nowe spektrometry mas od Thermo Fisher Scientific – w czerwcu na konferencji ASMS Thermo Fisher Scientific poszerzyło portfolio spektrometrów HRAM z technologią Orbitrap ® o dwa nowe modele.

  Poznaj Orbitrap Exploris 480 - tandemowy spektrometr mas oraz Orbitrap Eclipse - trybrydowy spektrometr mas.

  Czytaj więcej...

 • Nowość! Q-Exactive Focus

  Q-Exactive Focus jest tandemowym spektrometrem mas, który łączy w sobie właściwości kwadrupola (wybór jonu prekursora), opcję fragmentacji MS/MS (komora HCD) i detekcję w wysokiej rozdzielczości (analizator mas typu Orbitrap).

  Jest to instrument, który ma szansę stać się złotym standardem...

  Czytaj więcej...

 • Nowości od Thermo Scientific: TSQ 8000 Evo i Q-Exactive HF

  Na konferencji ASMS 2014 firma Thermo Scientific przestawiła dwa nowe spektrometry mas: TSQ 8000 Evo (następca TSQ 8000) oraz najnowszy model z analizatorem Orbitrap - Q‑Exactive HF.

  TSQ 8000 Evo - następca TSQ 8000 został zaprojektowany z myślą o...

  Czytaj więcej...

 • Orbitrap Eclipse Tribrid

  Orbitrap Eclipse – trybrydowy spektrometr mas łączący w sobie analizator wysokiej rozdzielczości typu Orbitrap, pułapkę jonową z możliwością wielokrotnej fragmentacji (MS n ) oraz kwadrupol do pracy w trybach SIM/SRM. Posiada unikalne parametry oraz technologie:

  Czytaj więcej...

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu