Anchem

Aparatura analityczna

Thermo Scientific

 • Argus VI™

  To kompaktowy spektrometr z sektorem magnetycznym, który pozwala na jednoczesny pomiar wszystkich pięciu izotopów argonu. Sprawdzona technologia sprawia, że wykonywane na nim analizy bardzo małych ilości argonu i innych gazów szlachetnych charakteryzują się niezwykle wysoką precyzją.

  Czytaj więcej...

 • Delta V Advantage, Plus / MAT 253

  Spektrometry IRMS do pomiaru stosunków izotopowych trwałych izotopów w fazie gazowej (H, C, O, N, S ).

  Pełna gama urządzeń wejściowych. Możliwość pomiaru H/D w obecności helu. Interfejsy do współpracy z chromatografem gazowym i cieczowym oraz analizatorem elementarnym otwierają całkowicie nowe aplikacje tej techniki analitycznej w biochemii, badaniu pochodzenia produktów czy antydopingu.

  Czytaj więcej...

 • Demo Gallery Plus na targach EuroLab 2015

  Pragniemy zaprosić Państwa na nasze stanowisko B13 na Targach Eurolab, gdzie zaprezentujemy Autoanalizator dyskretny Gallery Plus.

  Gallery Plus to w pełni zautomatyzowany analizator przeznaczony do badań środowiskowych (woda/ścieki), a także przy produkcji soków, wina, piwa. Szczegóły na naszej podstronie.

  Czytaj więcej...

 • Detektory

  W ofercie firmy Thermo Scientific znajduje się szeroka paleta detektorów. Proponowane przez nas systemy UltiMate® 3000 stanowią fronty do spektrometrów mas w układach LC-MS, mimo to mają Państwo możliwość rozbudowania ich o dodatkowe detektory, których propozycje umieszczono poniżej.

  Czytaj więcej...

 • DFS

  DFS to nowoczesnej konstrukcji magnetyczny spektrometr GC/MS o wysokiej rozdzielczości z podwójnym ogniskowaniem jonów. Może być konfigurowany z jednym lub dwoma chromatografami gazowymi Trace 1310/1300 jednocześnie podłączonymi do spektrometru, co umożliwia niemal jednoczesne potwierdzanie wyników na kolumnie o innej polarności.

  Czytaj więcej...

 • Easy nLC 1200

  Chromatograf cieczowy dedykowany do proteomiki (przepływy 20 do 2000 nl/min.). Charakteryzuje się wyższym niż jego poprzednicy zakresem ciśnień roboczych – do 1200 bar oraz bezpulsacyjną pompą strzykawkową. Posiada wbudowany ekran dotykowy pozwalający na konfigurację systemu, ustawianie metod analitycznych oraz konserwację chromatografu.

  Czytaj więcej...

 • Element 2

  Magnetyczny spektrometr ICP/MS o wysokiej rozdzielczości. Zwiększenie rozdzielczości pozwala na eliminację zakłóceń związanych z agregatami atomowymi Argonu bądź matrycy.

  System przeznaczony do analiz śladowych w ultra czystych materiałach, geologii i ochronie środowiska.

  Czytaj więcej...

 • Helix MC Plus™

  Wielokolektorowy spektrometr mas do gazów szlachetnych.Jednocześnie mierzy izotopy neonu, argonu, kryptonu i ksenonu. Wysokorozdzielczy sektor magnetyczny sprawia, że jest to najbardziej zaawansowany system wśród SVMS do pomiarów izotopowych bardzo małych prób gazów szlachetnych.

  Czytaj więcej...

 • Helix SFT™

  Ten kompaktowy spektrometr masowy SVMS z sektorem magnetycznym jest zdolny do pomiarów izotopowych gazów szlachetnych o niezwykle wysokiej precyzji. Jest idealny do jednoczesnego prowadzenia analiz izotopów helu-3 i helu-4.

  Czytaj więcej...

 • Ion Mobility - FAIMS Pro

  Interfejs FAIMS Pro oferuje separację opartą na kombinacji czynników, takich jak wartość ładunku, kształt, konformacja i wielkość jonów w fazie gazowej. Poprawia także zakres dynamiczny i „peak capacity”, które są szczególnie istotne w niektórych zastosowaniach proteomicznych.

  The FAIMS Pro interface reduces chemical noise and matrix interferences...

  Czytaj więcej...

 • ISQ 7000

  Spektrometr masowy z pojedynczym kwadrupolem ISQ firmy Thermo Scientific ze źródłem jonów Extracta Brite oferuje wysoką wydajność i jakość. Spektrometr masowy dostarczany jest wraz z chromatografem gazowym Trace 1300 lub Trace 1310 firmy Thermo Scientific w obu przypadkach oferując niespotykaną elastyczność w doborze modułowych dozowników i detektorów.

  Czytaj więcej...

 • Kolektory frakcji

  Firma Thermo Scientific oferuje łatwe w obsłudze kolektory frakcji, które znajdują zastosowanie w: wielowymiarowych, analitycznych półpreparatywnych rozdziałach LC, MALDI/MS.

  Niezwykła elastyczność urządzeń została zapewniona dzięki oprogramowaniu Chromeleon®.

  Czytaj więcej...

 • Moduły kolumnowe

  Oferowane termostatowane moduły kolumnowe zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury (w zakresie od 5⁰C do 110⁰C) w zmiennych warunkach otoczenia. Oprócz standardowych modułów kolumnowych pracujących w technologii x2 Dual proponujemy Państwu moduł, pozwalający na zastosowanie aż do 12 kolumn, co stanowi doskonałe rozwiązanie tam gdzie pieniądze i czas się bardzo liczą.

  Czytaj więcej...

 • Nastrzykiwacze i Autosamplery

  Autosamplery z serii UltiMate® 3000 to innowacyjność, a ich staranne zaprojektowanie zapewnia niezawodne, precyzyjne oraz dokładne nastrzyki w szerokim zakresie objętości: od nanolitrów aż do mililitrów. Ponadto istnieje możliwość wyboru autosamplera, będącego jednocześnie kolektorem frakcji.

  Czytaj więcej...

 • Nowe spektrometry - Orbitrap Exploris 480 i Orbitrap Eclipse

  Nowe spektrometry mas od Thermo Fisher Scientific – w czerwcu na konferencji ASMS Thermo Fisher Scientific poszerzyło portfolio spektrometrów HRAM z technologią Orbitrap ® o dwa nowe modele.

  Poznaj Orbitrap Exploris 480 - tandemowy spektrometr mas oraz Orbitrap Eclipse - trybrydowy spektrometr mas.

  Czytaj więcej...

 • Nowość! Q-Exactive Focus

  Q-Exactive Focus jest tandemowym spektrometrem mas, który łączy w sobie właściwości kwadrupola (wybór jonu prekursora), opcję fragmentacji MS/MS (komora HCD) i detekcję w wysokiej rozdzielczości (analizator mas typu Orbitrap).

  Jest to instrument, który ma szansę stać się złotym standardem...

  Czytaj więcej...

 • Nowości od Thermo Scientific: TSQ 8000 Evo i Q-Exactive HF

  Na konferencji ASMS 2014 firma Thermo Scientific przestawiła dwa nowe spektrometry mas: TSQ 8000 Evo (następca TSQ 8000) oraz najnowszy model z analizatorem Orbitrap - Q‑Exactive HF.

  TSQ 8000 Evo - następca TSQ 8000 został zaprojektowany z myślą o...

  Czytaj więcej...

 • Orbitrap Eclipse Tribrid

  Orbitrap Eclipse – trybrydowy spektrometr mas łączący w sobie analizator wysokiej rozdzielczości typu Orbitrap, pułapkę jonową z możliwością wielokrotnej fragmentacji (MS n ) oraz kwadrupol do pracy w trybach SIM/SRM. Posiada unikalne parametry oraz technologie:

  Czytaj więcej...

 • Orbitrap Exploris 480

  Orbitrap Exploris 480 – tandemowy spektrometr mas wysokiej rozdzielczości. Dzięki szybkości skanowania 40Hz, fragmentacji MS2, rozdzielczości 480 000 oraz opcji turobTMT sprawia, że jest to idealny aparat do proteomiki.

   

  Czytaj więcej...

 • Orbitrap Exploris GC

  Orbitrap Exploris GC to narzędzie łączące chromatografię gazową z wysokorozdzielczym analizatorem mas Orbitrap, które pozwala na osiągnięcie najwyższej precyzji i wydajności. Jest łatwym w obsłudze tandemowym systemem, który pozwala wykonywać bardzo dokładne pomiar masy analitu (dokładność < 1ppm) z jednoczesną wysoką rozdzielczością (nawet do 240 000). Orbitrap Exploris GC jest niezastąpiony w poszukiwaniu i identyfikacji nieznanych związków jak również analizie ilościowej, która czułością nie ustępuje potrójnym kwadrupolom. Zbudowany na bazie modułowego systemu GC Trace 1300 posiada łatwo wymienialne dozowniki i detektory.

  Czytaj więcej...

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu