Anchem

Aparatura analityczna

W ofercie firmy Thermo Scientific znajduje się szeroka paleta detektorów. Proponowane przez nas systemy UltiMate® 3000 stanowią fronty do spektrometrów mas w układach LC-MS, mimo to mają Państwo możliwość rozbudowania ich o dodatkowe detektory, których propozycje umieszczono poniżej.

Firma Thermo Scientific oferuje łatwe w obsłudze kolektory frakcji, które znajdują zastosowanie w: wielowymiarowych, analitycznych półpreparatywnych rozdziałach LC, MALDI/MS.

Niezwykła elastyczność urządzeń została zapewniona dzięki oprogramowaniu Chromeleon®.

Oferowane termostatowane moduły kolumnowe zapewniają precyzyjną kontrolę temperatury (w zakresie od 5⁰C do 110⁰C) w zmiennych warunkach otoczenia. Oprócz standardowych modułów kolumnowych pracujących w technologii x2 Dual proponujemy Państwu moduł, pozwalający na zastosowanie aż do 12 kolumn, co stanowi doskonałe rozwiązanie tam gdzie pieniądze i czas się bardzo liczą.

Autosamplery z serii UltiMate® 3000 to innowacyjność, a ich staranne zaprojektowanie zapewnia niezawodne, precyzyjne oraz dokładne nastrzyki w szerokim zakresie objętości: od nanolitrów aż do mililitrów. Ponadto istnieje możliwość wyboru autosamplera, będącego jednocześnie kolektorem frakcji.

W ofercie znajdują się pompy chromatograficzne dające możliwość formowania gradientu od izokratycznego, przez dwuskładnikowy wysokociśnieniowy oraz czteroskładnikowy niskociśnieniowy, aż do podwójnego trójskładnikowego z możliwością prowadzenia równoległych analiz (technologia x2 Dual). Proponujemy Państwu szeroki zakres przepływów (od nanoprzepływów po przepływy charakterystyczne dla półpreparatyki) oraz bogatą paletę ciśnień roboczych aż do 103,5 MPa.

Oferujemy szeroki zakres podstaw na rozpuszczalniki, od prostych, bez degazera, po podstawy z degazerem i aż 6 kanałami.

Nasze degazery cechuje: łatwy dostęp do wszystkich kanałów, wysoka efektywność odgazowania systemu w bardzo krótkim czasie, przyjazny dla użytkownika wygląd oraz oszczędność miejsca.

Kontakt

Anchem

ul. Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu