Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Serdecznie zapraszamy do poznania oferty na podstawowe wyposażenie laboratorium – w katalogu Restek znajdą Państwo wysokiej jakości biurety, koncentratory Kuderny-Danisha, kolby, rozdzielacze i inne wyroby szklane. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Wśród produktów dostępnych w naszej ofercie znajdują się również systemy do monitorowania powietrza. Dostępne w sprzedaży są pełne systemy – kanistry do zbierania próbek wraz z zestawami do podłączenia oraz regulatorami. Stosując taką metodę jesteśmy w stanie badać powietrze w sposób ciągły. Możliwe są również zestawy przenośne, służące do badania powietrza w środowisku pracy.

W ofercie naszej firmy znajdują się również kolumny jonowe – zapraszamy do zapoznania się z katalogami firmy Hamilton oraz Shodex. Dzięki tym kolumnom możliwe jest przeprowadzanie analiz z wykorzystaniem wymiany anionowej i kationowej (wielkocząsteczkowych związków takich jak białka, peptydy, DNA i RNA), hydrofobowej interakcji, chromatografii powinowactwa, wymiany ligandów oraz chromatografii wykluczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na kolumny i wzorce GPC. Szeroki wybór znajdą Państwo w katalogu PSS (Polymer Standards Service) oraz Shodex. W ofercie posiadamy kolumny do roztworów wodnych i organicznych oraz zestawy wzorców, które dają możliwość zastosowania chromatografii żelowej. Serdecznie zapraszamy do poznania oferty.

Aby uzupełnić ofertę naszej firmy proponujemy akcesoria do chromatografii HPLC. Znajdą Państwo je w katalogach Thermo Scientific oraz Restek. Oferujemy akcesoria HPLC również do sprzętu innych producentów – np. Agilent, Shimadzu lub Waters. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

W ofercie naszej firmy znajduje się bardzo duży wybór kolumn HPLC. W katalogach Thermo Scientific, Macherey-Nagel oraz Restek znajdą Państwo kolumny standardowe (krzemionkowe), w technologii core-shell oraz nano-kolumny. Oferowane kolumny mają standardowe wypełnienia – odpowiadające wypełnieniom innych producentów kolumn HPLC – takich jak Agilent, Shimadzu, Waters i innych.

Firma Anchem posiada w ofercie wszystkie niezbędne akcesoria do chromatografii GC. W ofercie firm Restek oraz Thermo Scientific Klienci mogą znaleźć interesujące ich produkty dopasowane do chromatografów różnych producentów – takich jak Agilent, Shimadzu, Perkin – Elmer itd. Wszystkie produkty są wysokiej jakości i w atrakcyjnych cenach.

Jako jedyni w Polsce oferujemy kolumny GC firmy Restek. Jest to rozwiązanie łączące w sobie ekonomię i wysoką jakość. Kolumny firmy Restek posiadają wypełnienia o parametrach jak kolumny takich firm, jak Agilent, Phenomenex i innych wiodących producentów. W ofercie firmy Restek posiadamy standardowe kolumny kapilarne z wypełnieniem krzemionkowym modyfikowanym różnymi grupami...

Firma Anchem oferuje bloki reakcyjne firmy Thermo Scientific – Reacti Therm, znajdujące zastosowanie do inkubacji i odparowywania próbek, hydrolizy białek, reakcji w małej skali, próżniowej hydrolizy aminokwasów oraz reakcji derywatyzacji do HPLC i GC. W ofercie znajdują się wszystkie potrzebne elementy wraz z materiałami eksploatacyjnymi oraz wzorcami do derywatyzacji. 

W ofercie posiadamy sprzęt SPE firmy Macherey-Nagel i Restek. Oferujemy dwunasto- i dwudziestoczterokanałowe zestawy z możliwością dołączenia przystawki do suszenia i pompy próżniowej bezolejowej. Posiadamy również ogromny wybór kolumienek SPE – z firmy Macherey-Nagel i Thermo Scientific – standardowe kolumienki (z fazą odwróconą, normalną), jonowymienne, polimerowe.

W naszej ofercie znajdują się najnowocześniejsze dozowniki automatyczne firmy Hamilton – Microlab 600 (który może służyć do dozowania, jak również do rozcieńczania roztworów) oraz Microlab 300 – automatyczna stacja pipetująca. Są to produkty usprawniające pracę laboratoriów i zwiększające dokładność, precyzję i powtarzalność.

Firma Anchem oferuje bufory pH i standardy konduktometryczne pochodzące od firmy Hamilton. Duży wybór wartości i pojemności pozwala na znalezienie interesującego produktu. Dodatkowo bufory pH i większość standardów konduktometrycznych posiadają specjalną komorę do kalibracji, która znacząco wydłuża trwałość roztworów.

Posiadamy naczyńka chromatograficzne wraz z zamknięciami tak wiodących firm, jak Chromacol, National Scientific oraz La-Pha-Pack. Oferowane naczyńka znajdą szerokie zastosowanie w laboratorium – posiadane produkty pasują do autosamplerów, dozowników headspace, jak również do przechowywania. Wysoka jakość i atrakcyjna cena to ich największe zalety.

Zapraszamy do kupna filtrów strzykawkowych z naszej oferty – posiadamy filtry z katalogu Macherey Nagel, Restek, Thermo Scientific oraz La-Pha-Pack. Szeroki wybór (różne rodzaje membran, średnice oraz wielkość porów) i atrakcyjne ceny sprawiają, że z powodzeniem każdy znajdzie interesujący produkt.

Oferowane materiały referencyjne pochodzą z katalogu firmy Restek. Znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu:
- Toksykologia, badania kliniczne, kryminalistyka
- Badania środowiskowe
- Przemysł spożywczy, perfumeryjny
- Przemysł naftowy i petrochemiczny...

Oferujemy bardzo duży wybór płytek do chromatografii TLC produkcji niemieckiej firmy Macherey Nagel. Dostępne są płytki szklane (TLC i PLC), poliestrowe i aluminiowe ze standardową krzemionką, niemodyfikowaną i modyfikowaną do HPTLC (nano-silica), tlenkiem aluminium, celulozą oraz z fazami mieszanymi do specjalnych analiz. Oferujemy również pozostałe akcesoria potrzebne do chromatografii cienkowarstwowej – komory, rozpylacze, adsorbenty.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę strzykawek chromatograficznych – są to produkty znanej szwajcarskiej firmy Hamilton, jak również renomowanej amerykańskiej firmy SGE. Dostarczamy strzykawki do nastrzyków manualnych oraz do autosamplerów (Agilent, Shimadzu, Varian, Thermo Scientific Perkin Elmer). W ofercie są strzykawki do poboru cieczy i gazoszczelne.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu