Anchem

Aparatura analityczna
Wyposażenie laboratoriów

Jako jedyni w Polsce oferujemy kolumny GC firmy Restek. Jest to rozwiązanie łączące w sobie ekonomię i wysoką jakość. Kolumny firmy Restek posiadają wypełnienia o parametrach jak kolumny takich firm, jak Agilent, Phenomenex i innych wiodących producentów. 

W ofercie firmy Restek posiadamy standardowe kolumny kapilarne z wypełnieniem krzemionkowym modyfikowanym różnymi grupami – dzięki czemu otrzymujemy kolumny polarne, niepolarne oraz o średniej polarności. Dodatkowo oferujemy kolumny kapilarne o specjalistycznych zastosowania pozwalające na analizy związków  w przemysłach: klinicznych, laboratoriach kryminalistycznych i toksykologicznych, środowiskowych, spożywczych i perfumeryjnych, farmaceutycznych oraz kolumny specjalnie deaktywowane (do badań różnych związków aminowych).

Firma Restek ma w swojej ofercie również kolumny GC metalowe, typu PLOT oraz pakowane. Jesteśmy w stanie dostarczyć kolumny na specjalne życzenie Klienta, tak więc z całą pewnością każdy znajdzie kolumny odpowiednich do potrzeb.

Kolumny GC oferujemy również z katalogu Thermo Scientific, w którym znajdziemy duży wybór kolumn kapilarnych oraz metalowych i PLOT. Kolumny firmy Thermo Scientific charakteryzują się dobrą jakością oraz wysoka wytrzymałością temperaturową. W tym katalogu z łatwością znajdziemy kolumny GC o wypełnieniach używanych przez innych producentów. Najnowszy katalog firmy Thermo Scientific zostanie zamieszczony już w styczniu!

Kolumny kapilarne o standardowych wypełnieniach (krzemionkowe o różnej polarności) znajdują się również w katalogu Macherey-Nagel.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Kontakt

Anchem

ul.Międzyborska 23
04-041 Warszawa
tel: +48 22 646-26-60
fax: +48 22 646-26-69

Pn-pt w godz. 8-16

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Katalogi Anchem

 

Aktualne
katalogi
dla Ciebie!

Pobierz:
Katalog Thermo

Do pobrania

Capillary columns for GC (MN)
Rozmiar: 1,6MB
GC Columns (Restek)
Rozmiar: 10,6MB
GC Columns (Thermo)
Rozmiar: 20,8MB

Copyright © 1994-2014
Webdesign: Graficca.eu